SEO analýza svépomocí - ZeptejSeFilipa (43. díl)


[ad_2]

SEO si můžete zkontrolovat v mém nástroji http://www.silaseo.cz Online SEO test je pro podnikatele a profesionály, kteří chtějí rychle analyzovat základní chyby …

source
[ad_1]

13 replies
 1. Klára Hájek Velinská
  Klára Hájek Velinská says:

  Dobrý den, Filipe. naprosto super a vtipné video. Našla jsem jej náhodou a již teď vím, že si postupně spustím všechny Vaše videa :-), Teď mám prosím dotaz – co znamená, když mi Vás online test píše "Nedostupný host"

  Reply
 2. Ing.Veronika Sládečková
  Ing.Veronika Sládečková says:

  Naozaj dobré video Filipe!
  Nemala som šancu o týchto veciach a samozrejme som si svoj web otestovala a po vzhliadnutí videa aj viem, na ktoré veci sa zamerať a idem dôležité chyby opraviť,)
  Ďakujem-dobrá práca,)

  Reply
 3. Jan Gřonka
  Jan Gřonka says:

  Nikdy videa nekomentuju, ale to je pecka 😀 Viděl jsem 43 ze 45 dílů a tenhle patří zábavně a záživně mezi top 3. Takhle si představuju prezentaci k věci, kterou si člověk zapamatuje a sdílí dál.

  PS: asi před 7 lety jsem vlastnil doménu kritikawebu.cz, ale nevyužil jsem ji tehdy. Fakt jsem rád, že padla do rukou právě tobě.

  Reply
 4. YouMightNeedThis
  YouMightNeedThis says:

  Zadal jsem tam naše stránky, vyšli jsme 53 ze 100. Tak jsem to z hecu poslal v reportu šéfovi :D, během dneška to poslal na IT oddělení do Prahy a teď po mě chtějí vědět kdo to dělal 😀

  Reply
 5. Dana Langová
  Dana Langová says:

  Určitě skvělý test, ale mne to píše, když jsem zadala svůj web- Nelze prohlédnout HTML na cílovém webu. Teď byh potřebovala, vědět, jak se s tím prokousat.

  Reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.